- Petzl

ARIA 2
Излъчвайки 450 лумена, компактният челник ARIA 2 е специално проектиран да се използва от търговци и специалисти по поддръжката. Издръжлив, устойчив е на падане и удар. Освен това е водоустойчив и прахоустойчив, което го прави подходящ за различни работни условия. Лесен за използване, с един бутон за управление на всички функции на лампата. Широкият, равномерен лъч осигурява комфортно близко осветление, а смесеният лъч улеснява придвижването. Удобен е и може да се носи на главата, около врата и на различни видове каски, като се използват монтажни планки, които се предлагат като аксесоари. ARIA 2 се предлага с три стандартни батерии и е съвместим и с акумулаторната батерия CORE с нейния дизайн HYBRID CONCEPT.
Характеристика
• Челник, предназначен за случайна професионална употреба:
- Издръжлива конструкция: лампата е устойчива на удар (IK07) и падане (до 2 метра)
- Прахоустойчив и водоустойчив (IP67)
- Широк, равномерен лъч, осигуряващ комфортно осветление за работа на близко разстояние
- Смесен лъч за по-лесно движение
- Три режима с бяла светлина: MAX BURN TIME (максимално време за работа), STANDARD (най-добър баланс мощност/дълго време на работа) и MAX POWER (максимална мощност).
• Лесно се използва:
- Един бутон за бърз и лесен избор на ниво на осветеност
- Пластина позволява лесно ориентиране на челника в желаната посока
- Индикаторът за зареждане на батерията показва нивото на батерията при всяко включване или изключване на лампата
- Функцията LOCK предотвратява включването на лампата по време на транспортиране или съхранение
•Практичен:
- Регулируемата лента за глава е симетрична за по-лесно регулиране на прилягането, както и подвижна и переща се
- Плочата е съвместима с аксесоари, които ви позволяват да инсталирате фара на каска (залепваща плоча HELMET ADAPT за различни типове каски или SLOT ADAPT за каски, които имат съвместим слот)
- ARIA 2 се предлага с три AAA/LR03 батерии и също така е съвместим с акумулаторната батерия CORE (не е включена) с нейния HYBRID CONCEPT дизайн
- Лампата открива източника на енергия и оптимизира ефективността на осветлението: с акумулаторна CORE батерия, лампата осигурява повече яркост, когато лампата е включена (600 lm в режим MAX POWER) и през целия период на употреба
Спецификация
• Яркост: 450 лумена (ANSI/PLATO FL 1)
• Тегло: 106 g
• Водонепропускливост: IP67
• Устойчивост на удар: IK07 (EN/IEC 62262)
• Устойчивост на падане: 2 метра (ANSI/PLATO FL 1)
• Захранване: Три батерии AAA/LR03 (включени) или акумулаторна батерия CORE (предлага се като аксесоар)
• Съвместимост с батерии: алкални, литиеви или презареждащи се Ni-MH батерии
• Сертификация: CE
• Гаранционен срок: на челника 5 години
Параметри на светлината с 3 батерии AAA/LR6
| Параметри на светлината, измерени съгласно протокол ANSI/PLATO FL 1 | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Цвят на светлината | Режим на работа | Светлинен поток | Дистанция | Време за работа | Резерва |
| Бял | MAX BURN TIME | 7 lm | 10 m | 100 h | - |
| STANDARD | 100 lm | 60 m | 10 h | 20 h | |
| MAX POWER | 450 lm | 100 m | 2 h | ||
Параметри на светлината с презареждаща се батерия CORE
| Параметри на светлината, измерени съгласно протокол ANSI/PLATO FL 1 | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Цвят на светлината | Режим на работа | Светлинен поток | Дистанция | Време за работа | Резерва |
| Бял | MAX BURN TIME | 7 lm | 10 m | 100 h | - |
| STANDARD | 100 lm | 60 m | 7 h | 2 h | |
| MAX POWER | 600 lm | 115 m | 2 h | ||
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Светлинен поток (lm) | 450 lm |
| Далекобойност (m) | 90 |
| Захранване | Акумулаторна батерия |
| Водоустойчивост | IPX4 |
| Тегло (g) | 95 g |
| Брой режими (count) | 5 |
| Червена светлина | Да |
| Сензор за движение | Не |
| USB зареждане | Да |
| Време на работа (h) | 130 h |
| Регулиране на ъгъла | Да |
| Зуум | Не |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 0.00кг |
Челник PETZL ARIA 2, 450 лумена, Черно/Жълто
Открийте мощно осветление с челника Petzl ARIA 2, осигуряващ 450 лумена ярка и равномерна светлина. Идеален за преходи, къмпинг и професионална употреба, той предлага удобство и интуитивно управление.
Ключови Предимства
- Висок светлинен поток — 450 лумена осигуряват ярка светлина за всяка задача.
- Голяма далекобойност — Достига до 90 метра за отлична видимост в тъмното.
- Множество режими — Избор от няколко режима, включително червена светлина за запазване на нощното зрение.
- USB презареждане — Удобно зареждане чрез USB-C, без нужда от батерии.
- Устойчив и водоустойчив — IPX4 защита срещу пръски и дъжд.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Светлинен поток | 450 lm |
| Далекобойност | 90 m |
| Захранване | USB презареждане (вградена батерия) |
| Водоустойчивост | IPX4 |
| Тегло | 95 g |
| Брой режими | 5 |
| Червена светлина | Да |
| Сензор за движение | Не |
| USB зареждане | Да |
| Време на работа | До 130 h (в слаб режим) |
| Регулиране на ъгъла | Да |
| Зуум | Не |
| Цвят | Черно/Жълто |
Какво има в кутията
- Челник Petzl ARIA 2
- USB-C кабел за зареждане
- Лента за глава
- Ръководство за употреба
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.










